Polish (Poland) English (United Kingdom) Deutsch (DE-CH-AT) Russian (CIS)

Praca

Firma PPHU Olmaj  systematycznie zatrudnia ambitnych, pełnych energii i szukających wyzwań pracowników.

Osoby zainteresowane pracą w PPHU Olmaj prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) :

  • pocztą elektroniczną na adres email: biuro@olmaj.pl
  • listem pocztowym na adres firmy

Aktualne oferty pracy

Mechanik Maszyn Spożywczych (rozlewniczych)

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • obsługę oraz konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • remont maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
       -  min. wykształcenie zawodowe lub techniczne
       -  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
       -  mile widziana wiedza z zakresu pneumatyki i elektryki

Oferujemy:
       -  stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
       -  pracę na samodzielnym stanowisku
       -  stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Informacje dodatkowe:
Wymiar etatu:             pełny etat
Rodzaj umowy:           na czas nieokreślony
Min. doświadczenie:  2 lata.
Min wykształcenie:    zasadnicze zawodowe.

Kontakt: 22 729 75 52

et1
et1
et1
et1
et1
et1